Lýsing
White plate made of porcelain. In square shape with round inner surface. Classically elegant. Dishwasher safe and microwaveable.
White plate made of porcelain. In square shape with round inner surface. Classically elegant. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Breidd | 23 cm |
| Lengd | 23 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 400 ml, 23x23x4 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Angular plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Vilano |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013724 |
