Lýsing
Colored plate made of stoneware. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored plate made of stoneware. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | turquoise |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates |
| Nafn | Deep plate Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30003286 |
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Deep plate Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30003284 |
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | basswood green |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Palana |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30003287 |
