Lýsing
Colored stoneware plate. Without rim. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored stoneware plate. Without rim. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 800 ml, 21x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates |
| Nafn | Deep plate Ossori |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30248526 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | dark-taupe |
| Stærð | 800 ml, 21x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Stoneware plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Stoneware tableware |
| Nafn | Deep plate Ossori |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30248528 |
