Lýsing
Colorful stoneware plate. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful stoneware plate. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | eggplant |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Deep plate Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134410 |
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | terracotta |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Deep plate Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134411 |
| Hæð | 4 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 200 ml, 24x4 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Salatteller;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Deep plate Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134412 |
