Lýsing
Deep porcelain plate with a slightly creamy color. Modern design in an organic shape. High resistance. Brilliant glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
12.704 kr. – 31.784 kr.Price range: 12.704 kr. through 31.784 kr.
Deep porcelain plate with a slightly creamy color. Modern design in an organic shape. High resistance. Brilliant glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Breidd | 23.5 cm |
| Lengd | 28 cm |
| Litur | ivory |
| Stærð | 1070 ml, 28x23.5x5 cm (LxWxH) |
| Style | organic |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Opus organic |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30239602 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 21 cm |
| Lengd | 25 cm |
| Litur | ivory |
| Stærð | 750 ml, 25x21x4.5 cm (LxWxH) |
| Style | organic |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Opus organic |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30239600 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 15 cm |
| Lengd | 19 cm |
| Litur | ivory |
| Stærð | 350 ml, 19x15x4.5 cm (LxWxH) |
| Style | organic |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Opus organic |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30239599 |
