Lýsing
Trendy plate made of porcelain with matt black glaze in ceramic look. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
12.704 kr. – 19.064 kr.Price range: 12.704 kr. through 19.064 kr.
Trendy plate made of porcelain with matt black glaze in ceramic look. Without flag. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 500 ml, 26x4.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Masca |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010719 |
| Hæð | 3.9 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 300 ml, 21x3.9 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Masca |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10010718 |
