Lýsing
Colorful porcelain plate in round shape. The discreet relief and playful decorative edges add a nostalgic touch. Unique thanks to its reactive glaze. Each piece is unique. Colors may vary from light to dark. Dishwasher safe and microwaveable.
10.589 kr. – 11.750 kr.Price range: 10.589 kr. through 11.750 kr.
Colorful porcelain plate in round shape. The discreet relief and playful decorative edges add a nostalgic touch. Unique thanks to its reactive glaze. Each piece is unique. Colors may vary from light to dark. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.7 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 6 piece / Pack |
| Litur | blue |
| Stærð | 300 ml, 23x4.7 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Round plates |
| Nafn | Deep plate Amelina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134408 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Afbrigði | 4 piece / Pack |
| Litur | blue |
| Stærð | 500 ml, 27x6.1 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Round plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Deep plates;Tableware > Plates > Soup plates;Tableware > Plates > Porcelain plates |
| Nafn | Deep plate Amelina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134409 |
