Lýsing
Decorative hanger angel made of wood with cotton decoration.
Decorative hanger angel made of wood with cotton decoration.
| Hæð | 19 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.7 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | 7.7x1x19 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger Kyoko |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125484 |
