Lýsing
Decorative hanger star made of wood with cotton decoration.
Decorative hanger star made of wood with cotton decoration.
| Hæð | 21 cm |
|---|---|
| Breidd | 8 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | 8x1x21 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger Majikku |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125466 |
