Lýsing
Decorative ball made of sturdy paper, foldable with magnetic closure with gold trim on the edges
4.754 kr. – 7.139 kr.Price range: 4.754 kr. through 7.139 kr.
Decorative ball made of sturdy paper, foldable with magnetic closure with gold trim on the edges
| Litur | golden |
|---|---|
| Stærð | 8 cm (Ø) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger ball Honoka |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125465 |
| Litur | blue/golden |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger ball Honoka |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125488 |
| Litur | golden |
|---|---|
| Stærð | 15 cm (Ø) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger ball Honoka |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125470 |
| Litur | golden |
|---|---|
| Stærð | 10 cm (Ø) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative hanger ball Honoka |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30125469 |
