Lýsing
Decorative deer made of cast aluminum.
Decorative deer made of cast aluminum.
| Hæð | 21 cm |
|---|---|
| Breidd | 5 cm |
| Lengd | 11 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 11x5x21 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative deer Turid |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30220223 |
