Lýsing
Decorative deer made of cast aluminum.
Decorative deer made of cast aluminum.
| Hæð | 11 cm |
|---|---|
| Breidd | 3.5 cm |
| Lengd | 6.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 6.5x3.5x11 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Decorative deer Tommen |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30220240 |
