Lýsing
Tuska mini bowl made of melamine with a stone look. Particularly durable due to impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave or oven.
Tuska mini bowl made of melamine with a stone look. Particularly durable due to impact and break resistance. The application range is from -30°C to +70°C. Dishwasher safe. Not suitable for microwave or oven.
| Hæð | 2.8 cm |
|---|---|
| Breidd | 5.6 cm |
| Lengd | 5.6 cm |
| Litur | green/grey |
| Stærð | 38 ml, 5.6x5.6x2.8 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Buffet > Buffet bowls > Melamine bowls |
| Nafn | Mini bowl Tuska square |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30238140 |
