Lýsing
Colorful mini bowl made of porcelain. With irregular speckles in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful mini bowl made of porcelain. With irregular speckles in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.8 cm |
|---|---|
| Breidd | 9.5 cm |
| Lengd | 9.5 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | 210 ml, 9.5x9.5x4.8 cm (LxWxH) |
| Style | square |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini bowls;Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls |
| Nafn | Mini bowl Stat |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30043043 |
