Lýsing
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
6.646 kr. – 6.964 kr.Price range: 6.646 kr. through 6.964 kr.
Mini bowls made of porcelain. In different colors. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Litur | white |
| Stærð | 58 ml, 7x3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Ara |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10013651 |
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 58 ml, 7x3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Ara |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110207 |
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Litur | olive |
| Stærð | 58 ml, 7x3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Ara |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110206 |
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Litur | light-grey |
| Stærð | 58 ml, 7x3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Ara |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110205 |
| Hæð | 3 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 58 ml, 7x3 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Mini tableware > Mini porcelain;Buffet > Buffet bowls > Porcelain bowls;Tableware > Mini tableware > Mini bowls |
| Nafn | Mini bowl Ara |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30110204 |
