Lýsing
Colorful porcelain milk jug. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful porcelain milk jug. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 12 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 300 ml, 7x12 cm (ØxH) |
| Flokkar | Buffet > Beverage dispensers;Buffet > Jugs > Milk jugs;Bar > Beverage dispensers |
| Nafn | Milk jug Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115350 |
| Hæð | 12 cm |
|---|---|
| Litur | amber |
| Stærð | 300 ml, 7x12 cm (ØxH) |
| Flokkar | Buffet > Beverage dispensers;Buffet > Jugs > Milk jugs;Bar > Beverage dispensers |
| Nafn | Milk jug Quintana |
| Vörumerki | Cosy & Trendy |
| Vörunúmer | 30115393 |
