Lýsing
Menu made of two types of imitation leather (grained and smooth) with embossing “Menu”. Insertion system by cord. Double covers DIN A4 sold separately. Wipeable. Durable.
3.442 kr.
Menu made of two types of imitation leather (grained and smooth) with embossing “Menu”. Insertion system by cord. Double covers DIN A4 sold separately. Wipeable. Durable.
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Sully with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027276 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | bordeaux |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Sully with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027273 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | green |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Sully with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027275 |
| Hæð | 34 cm |
|---|---|
| Breidd | 25 cm |
| Litur | brown |
| Stærð | size A4, 25x34 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Sully with embossing MENU A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10027274 |
