Lýsing
Menu made of cellophane cardboard material with a wood look. The double sleeves, which are sold separately, are secured by the internal rubber band. Insertion system: rubber band.
5.827 kr.
Menu made of cellophane cardboard material with a wood look. The double sleeves, which are sold separately, are secured by the internal rubber band. Insertion system: rubber band.
| Hæð | 33.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.3 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size Bar size, 16.3x33.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Drinks menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus |
| Nafn | Menu Lenio without embossing, bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006094 |
| Hæð | 33.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.3 cm |
| Litur | anthracite |
| Stærð | size Bar size, 16.3x33.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Lenio without embossing, bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006095 |
| Hæð | 33.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 16.3 cm |
| Litur | sand |
| Stærð | size Bar size, 16.3x33.5 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus;Menus & Boards > Menus > Ice cream menus;Menus & Boards > Menus > Drinks menus |
| Nafn | Menu Lenio without embossing, bar size |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30002273 |
