Lýsing
Plastic menu with golden corners. Available in A5. The 6 windows offer plenty of space for an individual design. The size of the window is WxH: 14.5cm x 21.5cm.
Plastic menu with golden corners. Available in A5. The 6 windows offer plenty of space for an individual design. The size of the window is WxH: 14.5cm x 21.5cm.
| Hæð | 23 cm |
|---|---|
| Breidd | 17 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size A5, 17x23 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Drinks menus;Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu covers Harta |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30025085 |
