Lýsing
Imitation leather menu with Menu print incl. three double transparent covers for twelve pages. Damp wipeable.
Imitation leather menu with Menu print incl. three double transparent covers for twelve pages. Damp wipeable.
| Hæð | 31.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 24 cm |
| Litur | red |
| Stærð | size A4, 24x31.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Abbotsford Menu, A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30217229 |
| Hæð | 31.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 24 cm |
| Litur | blue |
| Stærð | size A4, 24x31.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Abbotsford Menu, A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30129543 |
| Hæð | 31.6 cm |
|---|---|
| Breidd | 24 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size A4, 24x31.6 cm (WxH) |
| Flokkar | Menus & Boards > Menus > Menus |
| Nafn | Menu Abbotsford Menu, A4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30129544 |
