Lýsing
Mechanical kitchen scale made of 18/10 stainless steel, polished. Weighing pan is removable (Ø 20 cm), excellent stability on the scale. Large display with pointer. Tare is adjustable. Weighing capacity 2 kg with an accuracy of 10 g.
15.026 kr.
Mechanical kitchen scale made of 18/10 stainless steel, polished. Weighing pan is removable (Ø 20 cm), excellent stability on the scale. Large display with pointer. Tare is adjustable. Weighing capacity 2 kg with an accuracy of 10 g.
| Hæð | 21 cm |
|---|---|
| Breidd | 10 cm |
| Lengd | 15 cm |
| Litur | stainless steel |
| Stærð | 15x10x21 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Kitchen > Patisserie supplies > Kitchen scales;Kitchen > Kitchen helpers > Kitchen scales |
| Nafn | Mechanical kitchen scale Classic |
| Vörumerki | Gastroback |
| Vörunúmer | 10006463 |
