Lýsing
(1) Top side 100% cotton (molleton). (2) Underside 100 % polyurethane. 190 g/m². (1) Breathable. Absorbs moisture during sleep. (2) Natural barrier against mites, thus reducing the risk of allergies. Impermeable to moisture.
5.982 kr. – 7.872 kr.Price range: 5.982 kr. through 7.872 kr.
(1) Top side 100% cotton (molleton). (2) Underside 100 % polyurethane. 190 g/m². (1) Breathable. Absorbs moisture during sleep. (2) Natural barrier against mites, thus reducing the risk of allergies. Impermeable to moisture.
| Breidd | 180 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 180x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel mattresses > Mattress protectors > With moisture protection;Textiles > Hygiene covers > Mattress protectors > with wetness protection |
| Nafn | Mattress protector Delphine with corner straps |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30124244 |
| Breidd | 160 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 160x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Hygiene covers > Mattress protectors > with wetness protection;Hotel supplies > Hotel mattresses > Mattress protectors > With moisture protection |
| Nafn | Mattress protector Delphine with corner straps |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10031957 |
| Breidd | 140 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 140x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel mattresses > Mattress protectors > With moisture protection;Textiles > Hygiene covers > Mattress protectors > with wetness protection |
| Nafn | Mattress protector Delphine with corner straps |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10002652 |
| Breidd | 90 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 90x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Hygiene covers > Mattress protectors > with wetness protection;Hotel supplies > Hotel mattresses > Mattress protectors > With moisture protection |
| Nafn | Mattress protector Delphine with corner straps |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 10002651 |
| Breidd | 100 cm |
|---|---|
| Lengd | 200 cm |
| Litur | white |
| Stærð | 100x200 cm (WxL) |
| Flokkar | Textiles > Hygiene covers > Mattress protectors > with wetness protection;Hotel supplies > Hotel mattresses > Mattress protectors > With moisture protection |
| Nafn | Mattress protector Delphine with corner straps |
| Vörumerki | ERWIN M. |
| Vörunúmer | 30126280 |
