Lýsing
Modern armchair made of velvet fabric (100% polyester). High seating comfort. Abrasion resistant and fire retardant. Only suitable for indoor use. Please order matching sofa at the same time. Foot set not included. Please order separately.
Modern armchair made of velvet fabric (100% polyester). High seating comfort. Abrasion resistant and fire retardant. Only suitable for indoor use. Please order matching sofa at the same time. Foot set not included. Please order separately.
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat fir-green |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs |
| Nafn | Lounge armchair Lasse velvet |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026001 |
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat taupe |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs |
| Nafn | Lounge armchair Lasse velvet |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026000 |
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat violet |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge armchair Lasse velvet |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30127664 |
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat dark-blue |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge armchair Lasse velvet |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30026002 |
