Lýsing
Modern armchair made of fabric cover (100% polyester). High seating comfort. Abrasion resistant and fire retardant. Only suitable for indoor use. Please order matching sofa at the same time. Foot set not included. Please order separately.
73.395 kr. – 97.335 kr.Price range: 73.395 kr. through 97.335 kr.
Modern armchair made of fabric cover (100% polyester). High seating comfort. Abrasion resistant and fire retardant. Only suitable for indoor use. Please order matching sofa at the same time. Foot set not included. Please order separately.
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat anthracite mottled |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge armchair Lasse fabric |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10008169 |
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat grey mottled |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs |
| Nafn | Lounge armchair Lasse fabric |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10008168 |
| Hæð | 82 cm |
|---|---|
| Breidd | 54 cm |
| Litur | seat beige |
| Stærð | 54x60x82 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Furniture > Armchairs and sofas > Armchairs;Furniture > Furniture by themes > Lounge furniture > Lounge armchairs;Furniture > Furniture by themes > Hotel furniture |
| Nafn | Lounge armchair Lasse fabric |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30254243 |
