Frekari upplýsingar
| Hæð | 12.3 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 295 ml, 7.85x12.3 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Longdrinkglas Joy mit Rillen |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30259552 |
| Hæð | 15.3 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 475 ml, 8.95x15.3 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Longdrinkglas Joy mit Rillen |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30259551 |
| Hæð | 13.1 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 365 ml, 8.35x13.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Longdrinkglas Joy mit Rillen |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30259547 |
