Lýsing
Versatile, classic drinking glasses. With and without filling line. Dishwasher safe.
3.466 kr. – 6.010 kr.Price range: 3.466 kr. through 6.010 kr.
Versatile, classic drinking glasses. With and without filling line. Dishwasher safe.
| Hæð | 16.1 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 485 ml, 7.4x16.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Trentino without filling line |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30054084 |
| Hæð | 17.4 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 590 ml, 7.8x17.4 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Trentino without filling line |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30054085 |
| Hæð | 15 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 380 ml, 6.8x15 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Trentino without filling line |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30054087 |
| Hæð | 13.4 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 290 ml, 6.2x13.4 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Trentino without filling line |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30054089 |
