Lýsing
Universal tempered glass in cut look. Also for hot drinks. Stackable. Dishwasher safe.
Universal tempered glass in cut look. Also for hot drinks. Stackable. Dishwasher safe.
| Hæð | 15.9 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 470 ml, 8.5x15.9 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Latte macchiato glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30101296 |
| Hæð | 14.7 cm |
|---|---|
| Litur | transparent |
| Stærð | 360 ml, 7.9x14.7 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Latte macchiato glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30101298 |
