Lýsing
Long drink glass with relief and gold rim. Not suitable for dishwasher.
Long drink glass with relief and gold rim. Not suitable for dishwasher.
| Hæð | 16.1 cm |
|---|---|
| Litur | transparent/golden |
| Stærð | 450 ml, 7.8x16.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Drinking glasses;Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses |
| Nafn | Long drink glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30107249 |
| Hæð | 14.3 cm |
|---|---|
| Litur | transparent/golden |
| Stærð | 295 ml, 6.7x14.3 cm (ØxH) |
| Flokkar | Glass > Cocktail glasses > Long drink glasses;Glass > Drinking glasses |
| Nafn | Long drink glass Timeless |
| Vörumerki | Pasabahçe |
| Vörunúmer | 30107251 |
