Lýsing
Elegant lantern with flat metal struts. Removable candle holder prevents fingers from burning.
5.297 kr. – 6.622 kr.Price range: 5.297 kr. through 6.622 kr.
Elegant lantern with flat metal struts. Removable candle holder prevents fingers from burning.
| Hæð | 31 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 17x31 cm (ØxH) |
| Flokkar | Decoration > Lanterns |
| Nafn | Lantern Acheron |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30222116 |
| Hæð | 25 cm |
|---|---|
| Litur | black |
| Stærð | 13x25 cm (ØxH) |
| Flokkar | Decoration > Lanterns |
| Nafn | Lantern Acheron |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30222130 |
