Lýsing
Ladle made of 18/5 chrome stainless steel. Manufactured without joints. With curved end for hanging. With diameter and litre indication on the handle. Suitable for dishwasher.
1.852 kr. – 2.250 kr.Price range: 1.852 kr. through 2.250 kr.
Ladle made of 18/5 chrome stainless steel. Manufactured without joints. With curved end for hanging. With diameter and litre indication on the handle. Suitable for dishwasher.
| Lengd | 35 cm |
|---|---|
| Litur | silver |
| Stærð | 0.25 l, 10x35 cm (ØxL) |
| Flokkar | Cutlery > Serving cutlery > Ladles;Buffet > Serving cutlery > Ladles;Kitchen > Kitchen helpers > Ladles |
| Nafn | Ladle Valuo short-handled |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30126361 |
| Lengd | 35 cm |
|---|---|
| Litur | silver |
| Stærð | 0.5 l, 12x35 cm (ØxL) |
| Flokkar | Kitchen > Kitchen helpers > Ladles;Cutlery > Serving cutlery > Ladles;Buffet > Serving cutlery > Ladles |
| Nafn | Ladle Valuo short-handled |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30126360 |
| Lengd | 34.5 cm |
|---|---|
| Litur | silver |
| Stærð | 0.125 l, 8x34.5 cm (ØxL) |
| Flokkar | Buffet > Serving cutlery > Ladles;Cutlery > Serving cutlery > Ladles;Kitchen > Kitchen helpers > Ladles |
| Nafn | Ladle Valuo short-handled |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30126359 |
