Lýsing
With removable drip insert. The ice box from APS is equipped with a removable drip insert, which ensures that the ice cubes do not lie in their de-icing water and therefore melt more slowly.
With removable drip insert. The ice box from APS is equipped with a removable drip insert, which ensures that the ice cubes do not lie in their de-icing water and therefore melt more slowly.
| Hæð | 15 cm |
|---|---|
| Breidd | 27 cm |
| Lengd | 27 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 5400 ml, 27x27x15 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Bar > Ice buckets |
| Nafn | Ice box, 5.4 litres |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30083941 |
