Lýsing
Dispenser made of easy-care plastic. The pourer is not calibrated, so deviations may occur. Especially if viscous liquids or liquids with a high sugar content are to be dispensed.
Dispenser made of easy-care plastic. The pourer is not calibrated, so deviations may occur. Especially if viscous liquids or liquids with a high sugar content are to be dispensed.
| Hæð | 1.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 7.5 cm |
| Lengd | 8.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 20 ml, 8.5x7.5x1.5 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Bar > Spouts |
| Nafn | Dosing unit Farida |
| Vörumerki | Westmark |
| Vörunúmer | 10045076 |
