Lýsing
Mobile hygiene and sneeze guard without opening. Made of acrylic. Hygienic and easy to clean. For perfectly hygienic cleaning we recommend the disinfectant “Pure” 30089619 or 30089620.
Mobile hygiene and sneeze guard without opening. Made of acrylic. Hygienic and easy to clean. For perfectly hygienic cleaning we recommend the disinfectant “Pure” 30089619 or 30089620.
| Hæð | 48 cm |
|---|---|
| Breidd | 75 cm |
| Litur | transparent |
| Stærð | 75x18x48 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Protective products > Hygiene protection walls |
| Nafn | Hygiene and sneeze guard |
| Vörumerki | APS |
| Vörunúmer | 30089710 |
