Lýsing
Disinfectant dispenser made of aluminum for easy elbow operation. Includes wall holder and transparent polypropylene filling container. Supplied without disinfectant.
Disinfectant dispenser made of aluminum for easy elbow operation. Includes wall holder and transparent polypropylene filling container. Supplied without disinfectant.
| Hæð | 31 cm |
|---|---|
| Breidd | 9.5 cm |
| Litur | silver |
| Stærð | 900 ml, 9.5x31x22.5 cm (WxHxD) |
| Flokkar | Protective products > Dispensers > Disinfection dispensers |
| Nafn | Disinfectant dispenser |
| Vörumerki | Bartscher |
| Vörunúmer | 30053426 |
