Lýsing
Durable welcome tray made of lacquered beech wood. Provides space for a kettle, two cups and compartments for accessories. Made from a block of wood without glue. Water resistant.
Durable welcome tray made of lacquered beech wood. Provides space for a kettle, two cups and compartments for accessories. Made from a block of wood without glue. Water resistant.
| Hæð | 3.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 29 cm |
| Lengd | 36 cm |
| Litur | beech wenge |
| Stærð | 36x29x3.3 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Welcome trays |
| Nafn | Hotel welcome tray Savo I |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30129358 |
| Hæð | 3.3 cm |
|---|---|
| Breidd | 29 cm |
| Lengd | 36 cm |
| Litur | beech natural |
| Stærð | 36x29x3.3 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Welcome trays |
| Nafn | Hotel welcome tray Savo I |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30129357 |
