Lýsing
Space-saving hotel tray made of durable imitation leather. Provides space for a kettle, capsule machine and two cups. With drawer for dust-free storage of ingredients. Easy to care for as it is water-repellent.
Space-saving hotel tray made of durable imitation leather. Provides space for a kettle, capsule machine and two cups. With drawer for dust-free storage of ingredients. Easy to care for as it is water-repellent.
| Hæð | 8 cm |
|---|---|
| Breidd | 33 cm |
| Lengd | 40 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 40x33x8 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Welcome trays |
| Nafn | Hotel welcome tray Charme XL with drawer |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30132037 |
