Lýsing
Space-saving hotel tray made of durable faux leather. With drawer for dust-free storage of ingredients. Easy maintenance because water repellent.
Space-saving hotel tray made of durable faux leather. With drawer for dust-free storage of ingredients. Easy maintenance because water repellent.
| Hæð | 7 cm |
|---|---|
| Breidd | 30 cm |
| Lengd | 20 cm |
| Litur | black |
| Stærð | 20x30x7 cm (LxWxH) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Hotel supplies > Hotel room equipment > Welcome trays |
| Nafn | Hotel welcome tray Charme |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30127682 |
