Lýsing
Deer hanger made of polyresin. Perfect also as a Christmas tree decoration.
Deer hanger made of polyresin. Perfect also as a Christmas tree decoration.
| Hæð | 9.5 cm |
|---|---|
| Breidd | 5.5 cm |
| Litur | golden |
| Stærð | 5.5x1.5x9.5 cm (WxDxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Hanger Enise |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30107662 |
