Lýsing
Gonk decoration made of wood and textile in a knitted look.
792 kr. – 925 kr.Price range: 792 kr. through 925 kr.
Gonk decoration made of wood and textile in a knitted look.
| Hæð | 12 cm |
|---|---|
| Breidd | 4.5 cm |
| Lengd | 4.5 cm |
| Litur | beige/white/natural |
| Stærð | 4.5x4.5x12 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Gonk decoration Agon |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30131766 |
| Hæð | 15 cm |
|---|---|
| Breidd | 5.5 cm |
| Lengd | 5.5 cm |
| Litur | beige/white/natural |
| Stærð | 5.5x5.5x15 cm (LxWxH) |
| Flokkar | Decoration > Christmas decoration |
| Nafn | Gonk decoration Agon |
| Vörumerki | unknown |
| Vörunúmer | 30131763 |
