Lýsing
Colored stoneware plate. Without flag in an unusual shape. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored stoneware plate. Without flag in an unusual shape. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
| Breidd | 13.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 27.5 cm |
| Litur | beige |
| Stærð | 27.5x13.5 cm (LxW) |
| Style | half-round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Flat plates;Tableware > Stoneware tableware;Buffet > Buffet platters > Stoneware platters;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Dinner plates;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Half flat plate Ossori |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30248547 |
| Breidd | 13.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 27.5 cm |
| Litur | dark-taupe |
| Stærð | 27.5x13.5 cm (LxW) |
| Style | half-round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Flat plates;Tableware > Stoneware tableware;Buffet > Buffet platters > Stoneware platters;Tableware > Plates > Dinner plates;Tableware > Plates > Stoneware plates |
| Nafn | Half flat plate Ossori |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30248548 |
