Lýsing
Colored porcelain plate. Without flag in an unusual shape. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain plate. Without flag in an unusual shape. With effective rim. Dishwasher safe and microwaveable.
| Breidd | 13.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 27.5 cm |
| Litur | dark-taupe |
| Stærð | 27.5x13.5 cm (LxW) |
| Style | half-round |
| Flokkar | Tableware > Plates > Porcelain plates;Tableware > Plates > Colorful plates;Tableware > Plates > Flat plates;Tableware > Plates > Dinner plates |
| Nafn | Half flat plate Ossora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30126640 |
