Lýsing
GN container made of melamine. Can be used from -30°C to +70°C. Food-safe. Stackable. Impact resistant. Dishwasher safe.
GN container made of melamine. Can be used from -30°C to +70°C. Food-safe. Stackable. Impact resistant. Dishwasher safe.
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 2/4, 53x16.2x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Torresso;Kitchen > GN containers > GN containers melamine;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna |
| Nafn | GN container melamine 2/4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30033038 |
| Breidd | 16.2 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | white |
| Stærð | size GN 2/4, 53x16.2x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Kitchen > GN containers > GN containers melamine;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Torresso;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta |
| Nafn | GN container melamine 2/4 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30033039 |
