Lýsing
GN container made of melamine. Can be used from -30°C to +70°C. Food-safe. Stackable. Impact resistant. Dishwasher safe.
GN container made of melamine. Can be used from -30°C to +70°C. Food-safe. Stackable. Impact resistant. Dishwasher safe.
| Breidd | 26.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | white |
| Stærð | size GN 1/2, 3400 ml, 32.5x26.5x6.5 cm (LxWxD) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino |
| Nafn | GN container melamine 1/2 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006316 |
| Breidd | 26.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/2, 3400 ml, 32.5x26.5x6.5 cm (LxWxD) |
| Style | rectangular |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino |
| Nafn | GN container melamine 1/2 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006325 |
