Lýsing
GN container made of melamine. Can be used from -30 °C to +70 °C. Food safe. Stackable. Shockproof. Dishwasher safe.
GN container made of melamine. Can be used from -30 °C to +70 °C. Food safe. Stackable. Shockproof. Dishwasher safe.
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | white |
| Stærð | size GN 1/1, 7.1 l, 53x32.5x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Torresso;Kitchen > GN containers > GN containers melamine;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland |
| Nafn | GN container melamine 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006315 |
| Breidd | 32.5 cm |
|---|---|
| Lengd | 53 cm |
| Litur | black |
| Stærð | size GN 1/1, 7.1 l, 53x32.5x6.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Torresso;Kitchen > GN containers > GN containers melamine;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland |
| Nafn | GN container melamine 1/1 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 10006324 |
