Lýsing
GN containers made of porcelain in various sizes, in white or colored with irregular speckles. Oven safe up to 300 °C. Stackable for space-saving storage. Dishwasher safe and microwaveable.
6.887 kr. – 11.392 kr.Price range: 6.887 kr. through 11.392 kr.
GN containers made of porcelain in various sizes, in white or colored with irregular speckles. Oven safe up to 300 °C. Stackable for space-saving storage. Dishwasher safe and microwaveable.
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | white |
| Stærð | size GN 1/3, 32.5x17.6x2.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Porcelain platters;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Kitchen > GN containers > GN containers porcelain;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Tableware > Serving tableware > Baking dishes;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta |
| Nafn | GN container Alessia 1/3 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30037256 |
| Breidd | 17.6 cm |
|---|---|
| Lengd | 32.5 cm |
| Litur | grey |
| Stærð | size GN 1/3, 32.5x17.6x2.5 cm (LxWxD) |
| Flokkar | Tableware > Serving tableware > Baking dishes;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Montana;Buffet > Buffet systems > Buffet tables Valinta;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Ardenna;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Fundale;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Portland;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Natchez;Kitchen > GN containers > GN containers porcelain;Tableware > Serving tableware > Serving platters > Porcelain platters;Buffet > Buffet systems > Buffet individual parts Esino |
| Nafn | GN container Alessia 1/3 |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30037242 |
