Lýsing
Porcelain espresso saucer in plain white or trendy colors. Dishwasher safe and microwaveable
3.323 kr. – 3.641 kr.Price range: 3.323 kr. through 3.641 kr.
Porcelain espresso saucer in plain white or trendy colors. Dishwasher safe and microwaveable
| Litur | rose |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups |
| Nafn | Espresso saucer Alegria |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134339 |
| Litur | beige |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Alegria |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134343 |
| Litur | white |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Alegria |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134341 |
| Litur | light-red |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Saucers;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups |
| Nafn | Espresso saucer Alegria |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134349 |
| Litur | turquoise |
|---|---|
| Stærð | 12 cm (Ø) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Saucers |
| Nafn | Espresso saucer Alegria |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134344 |
