Lýsing
Colored porcelain espresso cup in ceramic look. With slightly irregular edges in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored porcelain espresso cup in ceramic look. With slightly irregular edges in the glaze. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | turquoise |
| Stærð | 80 ml, 6.5x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Cups > Espresso cups |
| Nafn | Espresso cup Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30126052 |
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 80 ml, 6.5x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30126050 |
| Hæð | 5 cm |
|---|---|
| Litur | beige |
| Stærð | 80 ml, 6.5x5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Sidina |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30126049 |
