Lýsing
Colorful stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
Colorful stoneware espresso cup. With irregular edges and speckles. Each piece is unique. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | terracotta |
| Stærð | 120 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Stoneware cups;Tableware > Cups > Espresso cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134433 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 120 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134432 |
| Hæð | 6.1 cm |
|---|---|
| Litur | eggplant |
| Stærð | 120 ml, 6.8x6.1 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Stoneware tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Stoneware cups |
| Nafn | Espresso cup Oriento |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30134434 |
