Lýsing
Glazed porcelain espresso cup with slightly irregular colored decorative rim. In various colors. Suitable for dishwasher. Not suitable for microwave.
Glazed porcelain espresso cup with slightly irregular colored decorative rim. In various colors. Suitable for dishwasher. Not suitable for microwave.
| Hæð | 5.5 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 80 ml, 7.8x5.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Glaze 2.0 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30242640 |
| Hæð | 5.5 cm |
|---|---|
| Litur | sand |
| Stærð | 80 ml, 7.8x5.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Glaze 2.0 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30242639 |
| Hæð | 5.5 cm |
|---|---|
| Litur | blue |
| Stærð | 80 ml, 7.8x5.5 cm (ØxH) |
| Style | round |
| Flokkar | Tableware > Cups > Coffee cups;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups;Tableware > Coffee tableware |
| Nafn | Espresso cup Glaze 2.0 |
| Vörumerki | PULSIVA |
| Vörunúmer | 30242644 |
