Lýsing
Colored espresso cup made of porcelain with a beautiful wave design. Dishwasher safe and microwaveable.
Colored espresso cup made of porcelain with a beautiful wave design. Dishwasher safe and microwaveable.
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | blue/beige |
| Stærð | 100 ml, 7.5x4.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235209 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | green/beige |
| Stærð | 100 ml, 7.5x4.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235213 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | rose/beige |
| Stærð | 100 ml, 7.5x4.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235186 |
| Hæð | 4.5 cm |
|---|---|
| Litur | grey |
| Stærð | 100 ml, 7.5x4.5 cm (ØxH) |
| Flokkar | Tableware > Coffee tableware;Tableware > Cups > Espresso cups;Tableware > Cups > Porcelain cups |
| Nafn | Espresso cup Flora |
| Vörumerki | VEGA |
| Vörunúmer | 30235168 |
